Rewelacyjna zabawa dzięki fotobudce

Jak powszechnie wiadomo dzieci bardzo szybko się nudzą, toteż trzeba im na nowo ciągle wynajdować nowe zabawy, aby zapewnić im jak najwięcej rozrywki i dobrego humoru. Najlepszą okazją do tego, są oczywiście festyny na których możemy znaleźć moc atrakcji.

Wspaniałe fotobudki na festynach

fotobudka tarnówJak co roku w moim mieście miał zostać zorganizowany festyn, czy raczej piknik rodzinny, ponieważ zawsze z okazji rozpoczęcia wakacji, miasto organizuje taki dzień w którym możemy zebrać się całą rodziną w jednym miejscu i doskonale bawić. Niestety tego roku moi rodzice musieli zostać dłużej w pracy, a że moja siedmioletnia siostra wiedziała już, że dziś odbędzie się festyn i bardzo chciała na niego iść, postanowiłem zabrać ją ze sobą. Niestety, ale moja siostra wyglądała na nieco znudzoną, bowiem większość atrakcji znała już z poprzednich lat, jednakże w pewnym momencie zobaczyliśmy, że na festynie jest fotobudka Tarnów zawsze dbał o dobrą rozrywkę dla swoich mieszkańców, ale nie sądziłem, że można spotkać na festynie aż takie cuda! Uradowana siostra na widok fotobudki od razu chciała zrobić sobie ze mną kilka zabawnych zdjęć. Fotobudki zawsze kojarzyłem z centrów handlowych i były to miejsca w których można było sobie z łatwością wyrobić zdjęcia do dokumentów, jednak ta znacznie się różniła. Była przede wszystkim większa,  a kiedy weszliśmy do środka okazało się, że można naprawdę świetnie się bawić w fotobudce dzięki różnym akcesoriom w niej dostępnym, które można wykorzystać do robienia zdjęć.

Moja siostra przebrała się w prawdziwą damę zakładając zabawny szal, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne, a ja wybrałem cylinder i wcieliłem się w rolę gentlemana. Musze przyznać, że pomimo dorosłego wieku rewelacyjnie spędziłem czas robiąc sobie zabawne zdjęcia z młodszą siostrą w fotobudce. Nie sądziłem, że potrafi ona dać aż tyle zabawy i poprawić humor na naprawdę długi czas. Co najważniejsze, mamy z tego dnia przepiękną pamiątkę w postaci naszych wspólnych zdjęć.