Rozkładany narożnik w apartamencie

Duże, przestronne mieszkanie, przypominające nieco ekskluzywny apartament, zawsze było moim marzeniem. W tym roku udało się je zmaterializować, ponieważ razem z mężem kupiliśmy bardzo atrakcyjnie mieszkanie w stanie deweloperskim. Dużo radości sprawiło nam urządzanie wnętrz tego mieszkanie. Zakup mebli, jednak, wiązał się z długim debatami na temat ich stylu.

Narożnik do dużego salonu

duży narożnikW tym roku zrealizowałam jedno ze swoich największych marzeń, jakim było posiadanie dużego, przestronnego mieszkania w zielonej okolicy. Kupiliśmy z mężem piękny apartament, który trzeba było od podstaw urządzić, bo był w stanie surowym. Aranżacje wnętrz dały nam dużo radości, jednak nie obyło się bez wyzwań. Jednym z nich okazało się ustalenie, jakie dokładnie meble wstawimy do poszczególnych pomieszczeń. Moim oczkiem w głowie w całym mieszkaniu jest salon. Jest przestronny i połączony z duża kuchnią oraz jadalnią. Długo zastanawialiśmy się nada tym, jaką kanapę wstawić do wnętrza. Ostatecznie w salonie stanął duży narożnik, na którym pomieści się sporo osób. Jest on bardzo wygodny i, co było dla mnie bardzo istotne, można go rozłożyć tak, żeby ktoś mógł się na nim wyspać. Taki duży narożnik jest u nas bardzo przydatny między innymi dlatego, że często odwiedza nas dużo znajomych albo rodzina. Duża kanapa pozwala wszystkich ugościć. Po rozłożeniu narożnika spokojnie wyśpią się na nim dwie, a nawet trzy osoby. Narożnik jest przy okazji ciekawym elementem dekoracyjnym wnętrza.

W końcu, po wielu latach snucia marzeń, przeprowadziłam się do wymarzonego mieszkania w atrakcyjnej okolicy. Mieszkanie jest naprawdę przestronne, a najabrdziej podoba mi się w nim salon. Wstawiliśmy do niego z mężem duży narożnik, żeby można było przyjmować ze spokojem dużą liczbę gości.