Samochodowe dywaniki w polo

 

Każdy stara się, aby w swoim samochodzie posiadać dywaniki. Dywanik jest bardzo potrzebny. Chroni on przede wszystkim tapicerkę, aby jej nie zabrudzić butami. Zabrudzona tapicerka jest ciężka w wyczyszczeniu. Dlatego warto posiadać dywaniki, które sprawiają, że nie mamy butów bezpośrednio na tapicerce.

Gumowe dywaniki w polo

dywaniki samochodowe gumowe vw poloDo każdego samochodu kupujemy różne dywaniki. Jedyną rzeczą, która je łączy jest wybór materiału z którego są wykonane. Większość ludzi wybiera gumowe dywaniki do swojego samochodu. Guma zazwyczaj pod wpływem wysokich temperatur wydziela toksyny szkodliwe dla naszego zdrowa. Niekiedy w samochodzie jest ponad sześćdziesiąt stopni, w momencie kiedy samochód stoi na słońcu. Dywaniki samochodowe gumowe VW Polo posiadają atest PZH nadany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Oznacza to, że dywaniki samochodowe, które są wykonane z gumy nie wydzielają szkodliwych substancji zdrowotnych. Dywaniki, które nie posiadają tego atestu, czyli dywaniki ze słabej jakości gumy pod wpływem wysokich temperatur są bardzo niebezpieczne dla dróg oddechowych. Dlatego przy wyborze dywaniku należy wziąć pod uwagę wszystkie aspekty, nie tylko praktyczne, ale również przede wszystkim zdrowotne. Niekiedy w samochodzie spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego dywaniki muszą poprawiać komfort jazdy a nie wręcz odwrotnie. Dywaniki gumowe są bardzo popularne ze względu na wytrzymałość, łatwość czyszczenia, ale tylko te posiadające specjalny atest.

Ogólnie mówiąc dywaniki gumowe posiadające atest są najlepszymi dywanikami wybieranych przez większość kierowców. Czyszcząc je wystarczy podjechać na myjnie i opłukać je wodą. Dywaniki można zakupić w sklepach z akcesoriami samochodowymi bądź zamówić przez internet z dostawą pod wskazany adres.