Sklep koleżanki z modą włoską

Moja koleżanka otworzyła nie tak dawno sklep. To nie jest jej pierwszy interes. Ma już jeden sklep z odzieżą dla dzieci na drugim końcu miasta. Tym razem wybrała zupełnie inna lokalizację i sklep znajduje się w samym centrum miasta.

Moda włoska jest piękna

moda włoskaMyślę, że jest to idealny punkt handlowy. W tym miejscu są już sklepy i przechodzi tamtędy naprawdę dużo osób. Także wiadomość o nowym sklepie myślę, że szybko się rozniesie. Koleżanka zaprosiła mnie żebym przyszła na otwarcie tego sklepu. Ucieszyłam się bardzo z tego zaproszenia. Dawno się nie widziałyśmy a poza tym jestem bardzo ciekawa tego co będzie w tym sklepie. Na tym otwarciu było naprawdę sporo osób. I było też trochę osób, które już znam. W każdym razie miałam z kim rozmawiać. A w sklepie była luksusowa odzież damska i od razu spodobało mi się kilka rzeczy. Były tam naprawdę piękne włoskie sukienki, które od razu miałam ochotę przymierzyć i kupić. Myślę, że te włoskie ubrania damskie to jest naprawdę strzał w dziesiątkę. No przynajmniej w mój gust koleżanka trafiła na pewno i myślę, że będę jej klientką. W tym sklepie są też ekskluzywne torebki włoskie, które nawet z daleka wyglądają na produkt wysokiej jakości. Oczywiście taka torebkę coccienelle także chciałabym mieć bardzo. Będę musiała porozmawiać ze swoim mężem czy nie będzie czasem chciał zrobić mi takie go prezentu w postaci torebki. Koleżanka powiedziała mi, ze ma także sklep internetowy gdzie jest ta moda włoska i że tam także będzie można kupować ubrania. To naprawdę doskonały pomysł i na pewno zwiększy i to znacznie to jej sprzedaż. Koleżanka była bardzo zadowolona z pierwsze dnia.

Już w pierwszym dniu sprzedało się naprawdę sporo rzeczy. Koleżanka powiedziała mi, że jak tak dalej pójdzie to będzie musiała mieć częstsze dostawy.

Zobacz więcej http://luminelle.pl