Skuteczny dermapen do skóry

 

Nasza skóra wymaga codziennej pielęgnacji dostosowanej do potrzeb, aby mogła długo wyglądać młodo i świeżo. Domowe zabiegi są skuteczne i potrzebne, ale warto raz na czas skorzystać z profesjonalnych zabiegów, które oferują salony urody.

Jakie działanie gwarantuje dermapen?

dermapen warszawaW pielęgnacji skóry bardzo ważna jest konsekwencja, czyli stosowanie codziennych rytuałów, gdyż każdego dnia jest poddana działaniu zanieczyszczeń, wolnych rodników czy klimatyzacji. To negatywnie wpływa na jej stan, dlatego trzeba o nią odpowiednio dbać, żeby odpłaciła nam pięknem. Poza codziennymi rytuałami – demakijaż, oczyszczanie, nawilżanie i złuszczanie, warto raz na czas zainwestować w profesjonalne zabiegi kosmetyczne, które oferują salony urody. Najpopularniejszy jest zabieg mezoterapii z użyciem urządzenia o nazwie dermapen Warszawa jest miejscem, gdzie już prawie każdy salon nim dysponuje. Zainteresowanie tym zabiegiem jest bardzo duże, gdyż gwarantuje on wszechstronne działanie. Przede wszystkim pomaga w likwidacji drobnych zmarszczek, spłyca blizny, redukuje niedoskonałości skóry czy zmniejsza widoczność przebarwień. Badania kliniczne dowodzą, że stosowanie dermapenu w widoczny sposób zmniejsza niechcianą skórkę pomarańczową na udach i pośladkach czy rozstępy na brzuchu. Jego działanie polega na delikatnym, ale stanowczym nakłuwaniu skóry maleńkimi igiełkami. W ten sposób powstałe mikrouszkodzenia, pobudzają skórę do wzmożonej produkcji kolagenu, który w naturalny sposób regeneruje skórę.

Po użyciu dermapena, skóra jest widoczniej gładsza, bardziej napięta i zdecydowanie młodsza. Przy regularnym stosowaniu zabiegu, można się pobyć cellulitu, rozstępów, zmarszczek czy też przebarwień, które do tej pory były zmorą wielu kobiet w każdym wieku.