Solidne stoły metalowe do warsztatu

Razem z ojcem prowadzimy nieduży warsztat samochodowy, który mieści się u nas na podwórku. Tacie udało się wygospodarować spory teren na naszym podwórzu. Postawił trzy garaże i od czasu kiedy uzyskałem tak samo jak on, tytuł mechanika samochodowego, to pracujemy tutaj razem. Nie mogłem wyobrazić sobie lepszej pracy.

Ekspert od solidnych stołów metalowych do warsztatu

solidny stół warsztatowy metalowyOstatnio udało nam się trochę pieniędzy odłożyć i postanowiliśmy, że trochę zainwestujemy w nasz biznes. Wiadomo, na początku robiliśmy wszystko tak, żeby wyszło najtaniej. Jako że teraz już mamy swoich stałych klientów i wpływy mamy regularne, możemy trochę nasz warsztat odnowić, tym samym zdobywając nowych klientów. Pierwsze co chcieliśmy zrobić, to postawić solidny stół warsztatowy metalowy. Obecnie posiadamy drewniany blat oraz kilka haków, na których wiszą wszystkie potrzebne narzędzia. Nie jest to zbyt estetycznych widok, a i z użytkowaniem jest często duży problem, bo nic nie ma swojego miejsca i szybko się robi bałagan. Co prowadzi do tego, że często tracimy czas na szukanie potrzebnego klucza, czy śruby. Znaleźliśmy firmę, która jest najlepsza w produkcji takich stołów. Kilkakrotnie przymierzaliśmy się do jego zakupu już wcześniej, ale zawsze na koniec ustalaliśmy, że mamy inne wydatki. Teraz już byliśmy nastawieni, że składamy zamówienie i taki stół wędruje do nas. Zapłaciliśmy zaliczkę i czekaliśmy trochę na realizację. Postawiliśmy na największy format stołu z dużą ilością szuflad i wieszaków, tak aby wszystko można było poukładać na swoim miejscu.

Dla nas priorytetem jest, żebyśmy w szybszy i sprawniejszy sposób mogli dokonywać jakiejś naprawy. Tak naprawdę czas to pieniądz, więc o dziwo dzięki stołowi jesteśmy w stanie zarobić więcej pieniędzy.