Sprzedajemy łózka z materacami

Od lat moja rodzina zajmuje się meblarstwem. I nie jest to mała działalność gospodarcza, chociaż od takiej zaczynał mój dziadek. Na ten moment jest to dość spora hala produkcyjna, która dostarcza meble nie tylko w kraju, ale już coraz dalej w Europie. Co jakiś czas podejmujemy decyzje o zmianach taktyki, dostosowując się do obecnych wymagań rynku.

Materace dołączamy do łóżek

duże materace na zamówienieMój dziadek z zamiłowania był stolarzem. Kiedy był jeszcze młody postanowił przekuć swoją pasję w formę zarobkową. I tak zaczęła się historia naszej rodzinnej firmy stolarskiej, która na dzień dzisiejszy jest już dobrze prosperującym biznesem na skalę krajową i już powoli Europejską. Ostatnio stanęliśmy przed ważnym zadaniem przeorganizowania firmy. Postanowiliśmy skoncentrować się przez jakiś czas na konkretnym produkcie i sprawdzić, czy nasze zyski ulegną zwiększeniu. Produktem tym mają być łóżka różnych rozmiarów. Do tej pory robiliśmy tylko stelaże. Najwięcej sprzedawało się dużych łoży małżeńskich. Na ten moment postanowiliśmy sprowadzać jeszcze duże materace na zamówienie, które idealnie byłyby dopasowane do zamawianych przez klientów łóżek. Do tej pory bowiem klienci często mieli dość spore wyzwanie ze znalezieniem materaca pod nietypowe wymiary ramy łóżka. My im tego problemu teraz zaoszczędzimy. Materace sprowadzamy od zaprzyjaźnionego producenta. Większość z nich posiada specjalne atesty, które zapewniają, że materace są w pełni hipoalergiczne. Dla wielu osób ma to bardzo duże znaczenie.

Zyski naszej rodzinnej stolarskiej firmy uległy niedawno znacznemu zwiększeniu. Wszystko dlatego, że skoncentrowaliśmy się na zwiększeniu produkcji jednego produktu- łóżek. Dołączamy do nich materace na wymiar, czego wcześniej nie robiliśmy. Klienci są zachwyceni.