Świetny wybór pokrowców na telefony samsunga

 

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nawet najlepszej jakości telefon komórkowy wymaga chroniącej go obudowy. Taką obudowę możemy z łatwością zakupić w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, a ich wybór jest tak szeroki, że bez względu na posiadany model telefonu z pewnością każdy coś dopasuje dla siebie.

Rewelacyjny wybór pokrowców na samsungi

etui samsung galaxyDotychczas jakoś nie zwracałam większej uwagi na pokrowce do telefonu, bowiem mój smartfon sam z siebie wygląda bardzo dobrze, a także staram się dbać o niego, jak tylko mogę. Odkąd mam jednak w domu kota, który uwielbia zrzucać wszystko zewsząd, mój telefon już nieraz miał bliskie starcie z podłogą. Wtedy zaczęłam myśleć o zakupie pokrowca. Moja przyjaciółka ma Samsunga Galaxy S6 i przepiękny pokrowiec na niego w kształcie pandy. Z początku jednak sądziłam, że nie uda mi się dopasować ładnego pokrowca na mój telefon, bowiem jest to dosyć nietypowy smartfon, który w zasadzie jest hybrydą telefonu i aparatu fotograficznego. Mój Samsung Galaxy S4 ZOOM, ma wystający, spory obiektyw przez co zakup etui wydawał się być dla mnie wręcz niemożliwym, a jednak! Krótkie poszukiwania w internecie i znalazłam etui samsung galaxy s4 zoom specjalnie dopasowane do mojego smartfona. Co więcej, były nawet różne i ciekawe warianty pokrowców. Większość z nich była w przepięknych, pastelowych kolorach, a pokrowce chroniły nie tylko telefon, ale i obiektyw, lecz znalazłam także nieco bardziej ekskluzywną wersję w postaci pokrowca na mojego Samsunga z dołączoną torebką!

Nie jestem raczej typem elegantki, zatem postanowiłam zakupić etui z serii tych kolorowych. Kosztowało ono naprawdę niewiele, a okazało się zbawienne dla mojego telefonu. Teraz, kiedy ma etui nie muszę już martwić się o zarysowany, czy popsuty obiektyw, kiedy po raz kolejny kot pod moją nieobecność zrzuci telefon z szafki, czy też z biurka.