Systemy wystawiennicze i prezentacyjne

Najbardziej skutecznym sposobem pozyskiwania klientów i skłaniania ich do zakupu naszego produktu jest odpowiednio przeprowadzona degustacja bądź promocja wśród szerokiej grupy odbiorców. Dzięki niej zapewniona jest większa sprzedaż i poprawa postrzegania marki przez potencjalnego klienta. Jednym z ważniejszych aspektów dobrze przeprowadzonej promocji jest wygląd stoiska oraz jego funkcjonalność. 

Mobilne stoiska degustacyjne

stoisko degustacyjneAby odpowiednio wypromować nasz nowy produkt musimy posiadać przeznaczone do tego narzędzia, które z pewnością pomogą nam osiągnąć sukces akcji promocyjnych. Każde stoisko degustacyjne powinno być dopasowane do charakteru produktu i indywidualnych potrzeb każdego klienta. Stoiska powinny być przede wszystkim wygodne, a zapewnić to mogą ergonomiczne kształty oraz łatwość montażu- składania, rozkładania oraz ewentualnej zmiany grafiki. Dodatkowym atutem będą także niewielkie rozmiary stoiska oraz nieduża waga, które powodują, że transport w kolejne miejsce degustacji będzie szybki łatwy i przyjemny bez dodatkowego utrudnienia dla pracownika. Stoiska degustacyjne powinny charakteryzować się wysokiej jakości materiałem, z którego są wyprodukowane oraz rozwiązaniami technicznymi, dzięki którym konstrukcja jest wytrzymała i gotowa do wielokrotnego używania. Każde stoisko powinno posiadać także zindywidualizowaną grafikę, która odpowiednio odda charakter promowanego produktu i będzie doskonałą reklamą dla naszej firmy.  

Najlepszym materiałem dla utrzymania ekstrawagancji każdego stoiska jest polistyren, który charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i jest odpowiedni do przechowywania i kontaktu z żywnością. Podesty najczęściej zawierają także specjalne, ergonomiczne wcięcia na stopy, dzięki czemu praca przy stoisku jest bardziej komfortowa, tym bardziej, że ma ona charakter stojący.