Trwałe hybrydy do paznokci

 

Kobiety lubią mieć pomalowane paznokcie. Dlatego dbają o swoje dłonie i paznokcie. W tym celu samodzielnie malują paznokcie zwykłym lakierem lub lakierem hybrydowym. Kosmetyczki wykonujące piękne manicure i pedicure hybrydowe mają zawsze duży wybór w kolorach zarówno lakierów hybrydowych jak i w żelach.

Jesienne kolory na paznokciach

zestawy lakierów hybrydowychPolecane zestawy lakierów hybrydowych zawierają bazę oraz top. To właśnie bazę nakładamy na zmatowioną i odtłuszczoną płytkę paznokcia. Dopiero utwardzona baza nadaje się do położenia koloru. Takie paznokcie hybrydowe wymagają także topu, który nakłada się na sam koniec. Powoduje on wysuszenie paznokcia. Kolory, które kobiety wybierają na lato to pastele i neony. Na jesień i zimę wolą czerwienie, bordo, brązy i czarne. Takie jesienne kolory ładnie wyglądają cały rok na paznokciach. Zestawy lakierów powiększone często zawierają także primer bezkwasowy. Jest on niezbędny w celu osiągnięcia najlepszej przyczepności lakieru do paznokci. Zestawy lakierów kupimy zarówno w znanych drogeriach sieciowych lub w sprzedaży internetowej. Ważne by były to lakiery dobrej i polecanej firmy. Takich firm w Polsce jest bardzo dużo i większość z nich polecanych jest przez kosmetyczki i kobiety, które zadowolone są z maniciure hybrydowego.

Zadbane dłonie powinna mieć każda kobieta. Większość pań woli pomalowane paznokcie od takich naturalnych. Jeśli jednak chcemy mieć kolorowe paznokcie możemy udać się do profesjonalnej kosmetyczki, która nie tylko zadba o dłonie ale także o skórki i paznokcie. Cena za profesjonalny maniciure to koszt około 100 złotych. Taki maniciure trzeba wykonywać raz na dwa lub trzy tygodnie. Dużo taniej wychodzi kupno zestawu lakierów żelowych lub hybrydowych, które pojawiają się nawet w marketach.

Na https://www.lafemme.pl/ jest duży wybór zestawów do hybryd.