Udział dziecka w lekcjach tanecznych

 

Zapisałam swoją córkę i syna na lekcje tańca. Bardzo chciały w takich uczestniczyć, ze względu na to, że dzieci z klas, do których uczęszczają, również na takie lekcje chodzą. Moje dzieci mają odpowiednio dziesięć i dwanaście lat. Są również bardzo żywiołowe. 

Profesjonalna lekcja taneczna dla dzieci

lekcje tańca dla dzieci bydgoszczNie było łatwo znaleźć dobrą szkółkę taneczną w Bydgoszczy. Niektóre wymagają jakiś egzaminów wstępnych, albo wyższych opłat. Ja tę szkółkę znalazłam, wpisując w Internecie: lekcje tańca dla dzieci bydgoszcz. Te lekcje będą prowadzone przez wykwalifikowaną nauczycielkę, która również jest choreografem. Cieszę się, że dzieci będą pod fachową opieką. Będą one w jednej grupie, że względu na to, że jest to grupa dzieci od dziesięciu do trzynastu lat. Mam nadzieję, że dzieci się czegoś nauczą. Nie są one zbytnio wysportowane, dlatego ten taniec im trochę pomoże. Wyrobią sobie też odpowiednią postawę. Trochę chodzą przygarbione i ciągle im zwracam uwagę, żeby si~ prostowały. Będą uczyć się różnych stylów tanecznych, co uważam jest dobrym rozwiązaniem. Dzieci już nie mogą się doczekać, jak zaczną już zajęcia. Są bardzo podekscytowane. Ja sama jestem bardzo ciekawa, jak oni sobie poradzą na zajęciach tanecznych. Jest to jakaś aktywność fizyczna. Profesjonalne lekcje taneczne będą się odbywać na sali treningowej. Dzieci już mnie zapewniły, że będą mi pokazywać ul Ady taneczne, jakich się nauczą. Muszę jeszcze im zakupić jakiś odpowiedni strój tak, by czuły się swobodnie.

Dzieci są już po pierwszych zajęciach. Są bardzo zadowolone. Mówiły, że uczyły się tańczyć taniec towarzyski. Moje dzieci nie chciały być ze sobą w parze. Znalazły sobie inne dzieci do partnerowania i są bardzo z tego powodu szczęśliwe. Ja się cieszę, że fajnie spędzają czas wolny.