Usługi cyfrowe, urządzenia do drukowania

Firmy świadczące usługi poligraficzne oferują wykonanie różnego rodzaju materiałów reklamowych. Często realizowane są wizytówki, plakaty i ulotki – zgodnie z dostarczonym projektem lub z pomocą doświadczonych grafików. Można także wybrać jeden z gotowych szablonów.

Profesjonalne drukarki i zalety druku cyfrowego

drukarka cyfrowaNa szczególną uwagę zasługuje druk cyfrowy oferujący szerokie możliwości w obszarze produktów tzw. personalizowanych. Tego typu produkty wykorzystywane są często w tematyce branżowej – w celach promocyjnych, szkoleniowych i sprzedażowych. Personalizowane produkty często pojawiają się w trakcie akcji marketingowych – jako gadżety zawierające dane firmy, czy kojarzące się bezpośrednio z daną marką. W rozmaitych gałęziach przemysłu druk cyfrowy przydatny jest do różnego rodzaju formularzy firmowych, identyfikatorów i ankiet.  Metoda cyfrowa jest znacznie wygodniejsza od offsetowej – chociażby ze względu na możliwość przygotowania w krótkim czasie pojedynczych egzemplarzy projektu, przed wydrukiem całego nakładu. Dzięki technologii cyfrowej wszelkie zmiany i nowe pomysły mogą być nanoszone na bieżąco w trakcie realizowania projektu. Większe są też możliwości w zakresie uszlachetniania – np. technologia lakierowania UV. Drukarka cyfrowa sprawdza się doskonale jako profesjonalne urządzenie wykonujące nadruki na opakowaniach tekturowych, etykietach a także odzieży. Tego typu drukarki wyróżniają się dużą precyzją pracy, wysoką rozdzielczością i automatyczną regulacją wielu funkcji.

Ogromne zapotrzebowanie na usługi poligraficzne sprawia, że drukarnie cały czas poszerzają swoje oferty. Klienci mają do dyspozycji szeroki wybór produktów oraz fachową pomoc grafików. Za pomocą druku cyfrowego można wprowadzić w życie wiele kreatywnych pomysłów i projektów.