Warszawscy krawcy o garniturach na miarę

 

Różnic między płcią męską a żeńską jest mnóstwo. Widać to w wyborach, w ukazywanych uczuciach, w sposobie życia. Różni nas wiele, ale jest coś co wszyscy lubią. Czy to mężczyzna, czy kobieta – większość z nas, chce wyglądać bardzo dobrze i podobać się płci przeciwnej. Taka jest natura.

Czy w Warszawie uszyję garnitur na miarę?

garnitury na miarę warszawaI podczas, gdy kobiety mają szpilki i torebki, tak mężczyźni mają garnitury. Interesując się zawodowo tym zagadnieniem, przeprowadziłem kiedyś ankietę wśród mężczyzn, którzy wydają nie małe sumy na garnitury szyte na miarę. Interesowało mnie, czy jest to gra warta świeczki, ale do razu zostałem sprowadzony do parteru. Skąd w ogóle przyszło mi do głowy by w to wątpić? Garnitur na miarę jest czym wyjątkowym, spersonalizowanym – prywatnym – trochę jak kobieta. Można komuś pożyczyć własny samochód, ale czy można to samo zrobić z kobietą lub garniturem? Taki garnitur dzięki pamięci materiału dostosowuje się do ciała właściciela i jest już „tylko” jego. To najczęściej słyszałem od ich właścicieli. Ta część garderoby szyta na miarę potrafi być tworzona miesiącami – więc musi mieć w sobie coś z perfekcji. Postanowiłem po kilkunastu latach od skończenia studiów sprawdzić jak wygląda na kwestia dziś. Wpisałem w Internecie hasło: garnitury na miarę warszawa i spojrzałem na wyniki. Okazało się, że ta dziedzina ma się świetnie. Mężczyźni nadał hołdują wartościom takim jak piękno, elegancja i szyk. Nadal są w modzie i nie trzeba jeździć za granicę by mieć taki garnitur szyty na miarę. Polacy nadal lubią klasę.

Jako psycholog dowiodłem, że mężczyznami kierują te same pobudki co kobietami. Bywają próżni, lubią być podziwiani. Czasem inaczej to okazują, ale to pragnienie tkwi w każdym człowieku i jest tak głęboko zakorzenione jak inne wartości moralne.