Wiosenna metamorfoza garderoby

Zmiany na wiosnę w mieszkaniu to temat niezwykle popularny i znany każdemu. Sama pora roku jest czasem, kiedy wszystko budzi się do życia – między innymi my. Mamy więcej chęci na nowe rzeczy i tym czasem dostrzegamy, że coś do czegoś może nie pasować. Tak było w moim przypadku. Spojrzałam na swoją garderobę i pomyślałam, że może być ona bardziej funkcjonalna.

Nowy ścienny wieszak okazał się praktycznym produktem 

wieszak na ubrania ściennyGrube kurtki, które wisiały na drążku i wieszakach można było wreszcie schować na strych. Jednak kiedy zobaczyłam w jakim stanie technicznym jest drążek aż złapałam się za głowę. Grube kurtki negatywnie wpłynęły na niego, dlatego też postanowiłam, że na wiosnę w naszej garderobie zagoszczą drobne zmiany. Konkretnie miałam na myśli, że na ścianie po lewej stronie garderoby zawiśnie dobry i stabilny wieszak na ubrania ścienny. Tam każdy członek rodziny będzie mógł bez większego problemu przywiesić swoje ubranie wierzchnie, które wiadomo, że wiosną nie jest już takie ciężkie i utrzyma się nie szkodząc ani wieszakowi ani ścianie. Od razu zaczęłam przeglądać strony internetowe w poszukiwaniu idealnego wieszaka, który spełnił by moje oczekiwania. Znalazłam świetną stronę, na której znalazłam dodatkowo różnego rodzaju dodatki do mieszkania, które znacznie w sposób pozytywny wpłynęły na jego funkcjonalność. Teraz wszystko ma swoje miejsce – nawet najmniejsze drobiazgi a dzieciaki też mają niezłą frajdę. 

Takie gadżety jak na przykład wieszak potrafią znacznie ułatwić funkcjonowanie mieszkania, ale również odmienić je nieco wizualnie. Mój wieszak jest designerski, ponieważ pojedyncze wieszaki można ściągać w dół, dzięki czemu dzieci są całkowicie samodzielne i nie muszą czekać na rodzica, aby zawiesić czy ściągnąć kurtkę.