Wózek z serii Torino S Line

Jeżeli chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy na wyprawcę dla niemowlaka, to najlepiej wózek kupić w zestawie z najpotrzebniejszymi elementami. Do wyboru mamy zestawy 2w1, lub 3w1. Jeżeli posiadamy samochód, to konieczny będzie komplet 3w1 z fotelikiem samochodowym. 

Jakie ma wyposażenie Bebetto Torino?

bebetto torino s lineWózki Bebetto dostaniemy w wersji 2w1 i 3w1, ale możemy także samodzielnie skompletować taki zestaw z dostępnych modeli. 2w1 obejmuje gondolę i spacerówkę, a 3w1 dodatkowo posiada fotelik samochodowy. Najpopularniejszym wózkiem w roku dwa tysiące osiemnastym jest Bebetto Torino S Line w wersji 3w1. To wysokiej klasy sprzęt posiadający aż dwuletnią gwarancję. Zamienne elementy wózka są montowane łatwym systemem na zasadzie zatrzasków, na aluminiowy stelaż. Koła są wyposażone w blokadę jazdy, oraz w funkcję obrotową ułatwiającą jazdę po nierównym terenie. Mocne amortyzatory niwelują wstrząsy i zapewniają maluszkowi spokojny sen. Torino S Line dostępny jest w kolorze białym, czarnym i szarym, a stelaż w tym modelu jest zawsze biały. Duża gondola, której spód jest wykonany z bezpiecznego materiału PCV, wnętrze ma wyścielone miękką bawełną oraz materacykiem z włókien kokosowych, który jest zalecany przez lekarzy dla małych dzieci. Regulowana wysokość podłoża, oraz system wentylacji wmontowany w spód gondoli, zapewni dziecku odpowiednią filtrację powietrza. Bebetto Torino w zestawie zawiera moskitierę, praktyczna folię przeciwdeszczową nakładaną na wózek, oraz śpiworek do spacerówki i gondoli.

Za bogatą wersję wózka Bebetto 3w1 należy zapłacić od tysiąc trzysta złotych do nawet tysiąc osiemset złotych. Jednak w porównaniu do konkurencji, są to pieniądze dobrze zainwestowane, bo dostajemy wysokiej jakości sprzęt, który będzie nam i dziecku służył przez parę lat.