Wyceniam u gospodarza przyczepy rolinicze

Jak się dowiedziałem, że facet sprzedaje gospodarstwo i przenosi się do miasta to nieco się zdziwiłem. Dowiedziałem się później jaki jest powód jego decyzji i pojechałem do niego, żeby dokładnie wycenić cały jego sprzęt jaki ma na swojej posesji.

Przyczepy rolnicze, które wyceniłem są wiele warte

Producent Przyczep rolniczychKiedy zadzwoniłem do Pana Mirosława, żeby dokładnie się z nim umówić na spotkanie to mi powiedział, że jest cały czas dostępny i mogę podjechać w dowolnej chwili. W sumie tego dnia nie miałem żadnych wycen to spakowałem sprzęt i ruszyłem w trasę. Na posesji u klienta cały sprzęt był przygotowany do wyceny i mogłam od razu zabrać się do pracy. Pan Mirosław nalegał, żebyśmy najpierw wypili kawę a praca nie ucieknie. Przez wzgląd na sympatię do tego człowieka zgodziłem się. Rozmawiało nam się miło i opowiadał mi o swoim gospodarstwie oraz planach związanych z przyszłością. Po kawie poszedłem na podwórko i zacząłem oceniać maszyny. W budynku nieco dalej stały dwie przyczepy rolnicze, które uznałem za bardzo cenne. Były one stosunkowo nowe i bardzo zadbane. Poprosiłam klienta, żeby wyprowadził przyczepy z obory, co pozwoli na dokładniejsze zdjęcia oraz rzetelną wycenę. Na miejscu oszacowałem wszystkie ceny i klient był pod wrażeniem, że jego sprzęt jest wart tak dużo. Od razu zaoferowałem ich kupno za atrakcyjne pieniądze. Często skupuję od klientów wyceniany sprzęt, jeżeli jest w dobrym stanie. Przyczepy rolnicze u Pana Mariana są na prawdę doskonałe i zależy mi na ich zakupie. Zyskam na tym spore pieniądze.

Kiedy wróciłem do biura to poinformowałem prezesa o nowym zakupie. Jak prezes zobaczył jakie przyczepy kupiłem od klienta, u którego robiłem wycenę to pogratulował mi dobrego biznesu. Znowu interes mi się udał wyjątkowo dobrze.

Więcej na stronie www.ntagro.pl