Wyjątkowa porcelana stołowa Krzysztof

Zestawy porcelany stołowej, użytkowej, produkowane w zakładzie Krzysztof, należą do najstarszych w Polsce. Historia marki sięga początków XIX wieku. Obecnie wytwarzane są klasyczne zestawy, nawiązujące do tradycyjnych wzorów oraz dizajnerskie kolekcje, które śmiało konkurują z innymi producentami porcelany na światowym poziomie.

Szeroki wybór porcelany Krzysztof

porcelana krzysztofDo kultowych produktów marki Krzysztof, należy zestaw Fryderyka o bogatych, ciekawych, roślinnych zdobieniach. Biała, elegancka porcelana firmowa przybiera nowoczesne i tradycyjne kształty. Producent porcelany Krzysztof współpracuje z dużym gronem doświadczonych projektantów. Dzięki nim, do salonów firmowych, hurtowni i sklepów internetowych, trafiają nowatorskie pomysły, pięknej, użytkowej i dekoracyjnej porcelany stołowej. Porcelana Krzysztof idealnie nadaje się na prezent urodzinowy i podarunek ślubny. Zestawy porcelany obejmują rozmaite fasony i kształty. Jest to zarówno klasyczna, biała porcelana, zdobiona, malowana, z wytłaczanymi, wypukłymi wzorami i zrobieniami. Z bogatej oferty producenta, można wybrać dowolne wzory i nietuzinkowe kompozycje zastawy stołowej. Zestawy obiadowe, deserowe, do herbaty, codzienne i odświętne. Te wszystkie propozycje znajdziemy w bogatej ofercie porcelany Krzysztof. wielbiciele nowoczesnego dizajnu powinni zapoznać się z ofertą sklepu i poznać najnowsze kolekcje. Są zgodne ze światowymi trendami w zdobnictwie.

Szukając pięknego prezentu albo codziennej zastawy stołowej, z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego w asortymencie porcelany Krzysztof. To firma z długoletnią tradycją, uznana marka o niezwykłej historii. Producent porcelany Krzysztof oferuje tradycyjne motywy i zdobienia oraz nowoczesne fasony dostępne w różnych kształtach.