Wynajem autobusu

 

Pracuję w technikum. Uczę przedmiotów związanych z rachunkowością, ale w tym roku zaczęłam też uczyć przedmiotu zwanego „przedsiębiorczość”. Często z moją koleżanką z pracy, która również uczy klasy z profilu ekonomicznego staramy się organizować różnego rodzaju spotkania oraz warsztaty w naszej szkole, tak by nasi uczniowie mogli pogłębiać swoją wiedzę.

Interesował nas autobus w dobrej cenie

wynajem autokarów i autobusów w BydgoszczyOstatnio razem z tą znajomą znalazłyśmy informacje o fajnych warsztatach z przedsiębiorczości. Miały one jednak miejsce w Toruniu, a więc żeby tam się dostać musiałyśmy najpierw wynająć autobus albo autokar. Pociąg nie wchodził w grę, ponieważ z dworca trzeba było dostać się na miejsce warsztatów, które niestety było bardzo oddalone od dworca. Jeżeli chodzi o wynajem autokarów i autobusów w Bydgoszczy to znalazłam przez Internet całkiem sporo firm, które oferują usługi tego typu. Jako, że chciałam by koszt organizowanego przez nas wyjazdu był jak najtańszy to oczywiście szukałam takiej oferty, która będzie tania. Ale oczywiście nie chciałam też by wynajęty przez nas autobus albo autokar był tzw. gruchotem. Na wycieczkę i warsztaty zgłosiło się dużo osób, a więc musiałyśmy wynająć autobus, który pomieści 40 osób. Znalazłam firmę, która reklamowała się jako firma, która łączy wysoką jakość oferowanych usług, punktualność i solidność z dobrymi cenami. I mogę stwierdzić, że ta firma rzeczywiście taka jest.

Sama wycieczka i warsztaty były naprawdę udane. Najważniejsze jest to, że uczniom warsztaty się podobały i wyniosły z nich dużo praktycznej wiedzy, co bardzo mnie cieszy. Sama zresztą dobrze się bawiłam w czasie warsztatów, a więc z pewnością będziemy jeszcze organizować w naszej szkole takie wyjazdy, które będą miały za zadanie edukować uczniów.