Wyszczuplająca spódnica w paski

Nie mam figury modelki, w związku z czym unikam eksponowania swojej sylwetki. Szczególnie obszar bioder i ud jest dla mnie problematyczny. Nie lubię nosić szortów ani krótkich spódnic, unikam nawet obcisłych spodni typu rurki. Wolę już wyeksponować dekolt i talię, poprzez założenie odpowiedniej bluzki.

Spódnica w wersji maxi

spódnica w paski długaZbliżało się jednak lato, w związku z tym musiałam kupić coś lżejszego, cieńszego do ubrania, by nie smażyć się na zewnątrz. Z bluzkami poszło mi łatwiej. Miałam różne t-shirty i koszulki na grubych ramiączkach. Nie brakował mi także kardiganów oraz ażurowych sweterków. Problemem stanowiły ,,doły”, a nie ,,góry”. Miałam jedynie jeansy, a w nich wiadomo, że jest gorąco. W dresach nie chciałam chodzić do pracy. Szukałam jakiejś spódnicy w wersji maxi, takiej która będzie dosyć luźna, szeroka i zwiewna. Idealna była dla mnie spódnica w paski długa. Pionowe paski optycznie wyszczuplają sylwetkę, dodatkowo spódnica miała kolor granatowy z białymi paskami, więc tym bardziej moja figura korzystnie w niej wyglądała. Ciemne kolory zawsze wyszczuplają. Spódnica miała luźną, szeroką gumkę na górze, a potem ładnie opadała w dół i tworzyła delikatne pionowe fale. Sięgała do kostek, więc mogłam ją nosić zarówno w połączeniu z obcasami, jak i balerinkami bez obcasów. Kiedy pierwszy raz założyłam zakupioną spódnicę to od razu wiedziałam, że to dobry zakup. Leżała wprost idealnie, a ja czułam się i wyglądałam fantastycznie. Miała też intensywne kolory.

Dzięki wyszczuplającej spódnicy jestem bardziej pewna siebie i wyglądam dobrze. Często zakładam tą spódnicę zarówno do pracy, jak i na wyjście ze znajomymi. Jestem zadowolona z zamówienia w sklepie online. Myślę że jeszcze jedna długa spódnica by mi się bardzo przydała.