Z pomocą dla ciała i ducha

Rozwój technologii i nauki sprawia, że przeciętni ludzie mają coraz większy i łatwiejszy dostęp do urządzeń, które w znacznym stopniu mogą poprawić stan ich zdrowia i podwyższyć komfort życia, a także po prostu pomogą w dbaniu o własny wizerunek. Czołowe miejsce wśród nich zajmują elektrody tens ems, używane w elektrostymulacji. Elektrostymulacja tens zajmuje się zwalczaniem bólu i znajduje zastosowanie jako zamiennik lub uzupełnienie farmakoterapii i leczenia chirurgicznego.

Komputerowe badanie skóry – gdzie wykonujemy?

Nieustannie odczuwany ból ma ogromny wpływ na pacjenta, jego zadowolenie i możliwości psychofizyczne. Stymulacja i „oszukiwanie” zakończeń nerwowych pozwala dać ulgę od przewlekłego bólu, co dla takich osób jest niezwykle ważne i pozwala im znów poczuć się sobą. Stymulacja nerwowo-mięśniowa – ems – wymusza pracę mięśni, dlatego jest niezwykle pomocna w rehabilitacji po utracie sprawności, w zapobieganiu atrofii nieużywanych mięśni, korzystnie wpływa na krążenie, a więc na dotlenienie całego organizmu, zapobiega również bolesnym skurczom lub spazmom. Może być także wykorzystywana przez sportowców w czasie rozgrzewki czy przy konkretnych ćwiczeniach.
Podobne działanie związane z leczeniem bólu i wpływem na mięśnie mają urządzenia masujące, a w szczególności łóżka nefrytowe. Wykorzystują one naturalny półszlachetny kamień, nefryt, który po rozgrzaniu emitujekomputerowe badanie skóry promieniowanie podczerwone. Wnika ono w głąb ciała, pobudza krążenie, produkcję białych i czerwonych krwinek, działa kojąco na mięśnie i ścięgna oraz rozluźnia. Przyczynia się do prawidłowego nastawienia kręgów i relaksuje, dzięki czemu umożliwia normalne codzienne funkcjonowanie i ułatwia zasypianie. Łóżka nefrytowe można znaleźć w szpitalach, sanatoriach, ośrodkach spa oraz klubach sportowych, gdzie przynoszą ulgę chorym, zmęczonym, obolałym i tym, którzy pragną poczuć się lepiej.
Osobom szczególnie dbającym o swój wygląd i właściwą pielęgnację z pomocą przychodzi komputerowe badanie skóry. Wykorzystywany do niej analizator skóry szczegółowo ocenia stan cery, bada jej strukturę i analizuje wszystkie istniejące problemy, co pozwala na dobranie lepszych kosmetyków i dokonanie odpowiednich zmian we własnej diecie. Ponowne analizy wykażą, jakie zmiany zaszły od ostatniego badania i czy zmiany w pielęgnacji przynoszą spodziewane efekty.

Urządzenia znajdziesz na https://digitalnet.com.pl