Zabudowa nowego samochodu dostawczego

Warsztatowe zabudowy są coraz bardziej rozpowszechnione, gdyż są świetnym sposobem na stworzenie mobilnego miejsca pracy w firmach zajmujących się usługami z dojazdem do klienta. Są więc bardzo często wykonywane, i występują w bardzo wielu różnych odmianach, różniących się w zależności od modelu samochodu oraz przeznaczenia warsztatu.

Konwersje warsztatowe dostawczego Fiata

zabudowa warsztatowa fiat ducatoFiaty Ducato to jedne z najczęściej wykorzystywanych samochodów dostawczych, które od wielu lat są używane w firmach kurierskich, przez dostawców czy spedytorów. Uznawane są bowiem za niezawodne i bardzo bezawaryjne, toteż nawet po dużym przebiegu nadal działają bezproblemowo i rzadko ulegają awariom. Z tego powodu są to jedne z najczęściej konwertowanych samochodów, gdyż ich konstrukcja pozwala również na łatwą modyfikację układu przestrzeni wewnętrznej w ładowni. Zabudowa warsztatowa Fiat Ducato jest jedną z najbardziej modularnych modyfikacji przestrzeni transportowej, jakie obecnie można dostać u dowolnego producenta modyfikacji samochodowych. Może być ona dostosowana do każdego rodzaju usług, wykonywanych w samochodowym warsztacie, a dzięki tak wysokiej modularności nadaje się do praktycznie każdego zastosowania. Jest to modyfikacja która wykonywana jest przez autoryzowanych mechaników Fiata w warsztatach upoważnionych do przeprowadzania oficjalnych konwersji pojazdów.

Zamontowanie takiej modyfikacji w samochodzie nie powoduje więc natychmiastowej utraty gwarancji, a co więcej, konwertowane samochody nadal traktowane są jak fabrycznie nienaruszone. Same konwersje pozwalają na stworzenie dowolnie zaprojektowanego miejsca pracy, które będzie nie tylko bardzo wygodne, ale również utylitarne. Dostępne są bowiem regały, składane stoły robocze i wiele innych udogodnień.

Więcej na: https://www.mbpexpress.eu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *