Zakup nosidła turystycznego nad morze

W tym roku pierwszy raz pojechaliśmy z dzieckiem na wakacje. Stwierdziliśmy, że pojedziemy nad morze bo mamy tam po prostu blisko i tym samym taka podróż dla dziecka nie będzie za bardzo męcząca. Mamy dobry wózek spacerowy jednak i tak nie wyobrażałam sobie jakoś tego, że tym wózkiem będziemy jeździć po piaszczystej plaży.

Dobre nosidło na wyjazd z dzieckiem

wygodne nosidła turystyczneNasze dziecko chodzi ale jestem pewna, że nie będzie chciał tyle czasu chodzić a nosić go na rękach też będzie ciężko. Wtedy mąż powiedział, że są przecież takie nosidła dla dzieci i to może byłoby dla nas dobre rozwiązanie. Rzeczywiście takie wygodne nosidła turystyczne używała nawet moja koleżanka podczas różnych wyjazdów z dziećmi i była z nich zadowolona. Pojechałam więc do sklepu gdzie zazwyczaj robię zakupy dla mojego dziecka i tam okazało się, że są w sprzedaży nosidła i to bardzo dobrej firmy. Obejrzałam je dokładnie i muszę przyznać, że wyglądało na takie bardzo solidne. Dlatego też postanowiłam je kupić. Od razu wzięłam dziecko na spacer żeby przetestować czy coś takiego będzie się jemu podobało. Okazało się, że synek był zachwycony tym rozwiązaniem. Nie bałam się wobec tego jechać już z nim nad morze. Wiedziałam, że na plażę nie będziemy musieli brać wózka a wystarczy, że będziemy mieli z sobą to nosidło. Gdy pojechaliśmy na wakacje to wtedy zaczęłam żałować tego, że tak późno kupiłam to nosidło. Przecież mogłam z niego korzystać w różnych sytuacjach już dużo wcześniej. 

Na wakacjach nosidełko sprawdziło się świetnie. My się nie zmęczyliśmy pchając przez piach wózek. A dziecko było zadowolone, że było niesione w nosidle. W sumie teraz często na zakupy także biorę po prostu nosidło. Jest to dla mnie pewnego rodzaju wygoda. Przynajmniej nie muszę wtedy wnosić już wózka.