Zamówienie breloków reklamowych dla pracowników

 

Firmę prowadziłem od niedawna i zatrudniałem mało osób. Nie płaciłem im dużo, bo dopiero się rozwijałem, ale wiedziałem, że przyjdzie czas, kiedy moi pracownicy będą zarabiali ogromne pieniądze. Mogłem ufać swoim ludziom, którzy zawsze bardzo mocno się starali.

Rozdanie pracownikom breloków reklamowych

breloki reklamoweDzięki grupie sprzedażowej udało się wykonać ponad dwieście procent normy i dzięki temu wpadło mi sporo gotówki. Oczywiście każdemu pracownikowi wypłaciłem należną mu prowizję, jednak chciałem dorzucić jeszcze coś od siebie. Nie było mnie stać na zbyt wiele, ale coś postanowiłem wymyślić. Wpadłem na pomysł, że każdemu rozdam breloki reklamowe i postanowiłem zlecić ich wykonanie. Sam zaprojektowałem wzór, który przesłałem do firmy, która regularnie wykonywała dla mnie różne gadżety reklamowe. Breloki były o tyle świetnym pomysłem, że każdy pracownik nosił przy sobie klucze do firmy oraz swojego biura. Zamówienie zostało zrealizowane w ciągu tygodnia i postanowiłem w poniedziałek zaraz po odprawie rozdać breloki. Były one wykonane porządnie i wiedziałem, że będą trwałe przez długie lata. Lubiłem współpracować z tą firmą bo wszystkie gadżety reklamowe wykonywane były z bardzo dobrych materiałów. Pracownikom rozdałem breloki i widziałem, że każdy był zadowolony. Wszyscy od razu breloki przymocowali do kluczy. Marcin, mój handlowiec stwierdził, że teraz nie ma szans, żeby nie mógł znaleźć kluczy. Cieszyło mnie, że pracownikom prezent się tak bardzo spodobał.

W końcu przyszedł czas, że moja firma rozwinęła się na tyle, że mogłem dać pracownikom podwyżki. Wiadomo, każdy był zachwycony i starał się jeszcze bardziej. Doceniałem swoich ludzi i ważne dla mnie było, żeby dobrze im się dla mnie pracowało. Wiem, że będzie jeszcze lepiej.