Zarządzaj wielkim obszarem parkingu pod lotniskiem

Parking przy lotnisku Balice jako przykład pełnej automatyzacji parkingu.

Zautomatyzowany system zarządzania parkingiem jest w zasadzie architekturą, zaprojektowaną w taki sposób, aby zarządzać wieloma obszarami parkingu, przy czym każdy obszar parkingu samochodowego jest wyposażony w automatyczne kasy. Ten system jest włączony do bramy wjazdowej i bramy wyjściowej, są tam kamery telewizji przemysłowej do przechwytywania obrazu tablicy rejestracyjnej pojazdu na drodze i poza nią. Niezwykle przydatne to jest w parkingach lotniskowych, gdzie panuje olbrzymi ruch.

Parking BaliceZautomatyzowane zarządzanie samochodów na parkingu komunikuje się przez medium internetu z centrum zdalnego sterowania. Zautomatyzowany system zarządzania oferuje spełnienie wymogów profesjonalnych i zastosowanie innowacyjnego zarządzania nowoczesnego parkingu. W tym w ramach zautomatyzowanego systemu, możemy zapewnić system parkingowy dla samochodów, zarówno z poziomu gruntu jak i parkingu wielopoziomowego z kilkoma funkcjami.
Funkcje te obejmują dostęp do obszaru, płynne sterowanie pojazdem, tryb ręczny i automatyczne płatności, automatyczne działanie bram i wiele więcej. Zautomatyzowany parking jest w pełni automatyczny, to scentralizowane rozwiązanie w wielu miejscach, to oferta parkingów dla wielu stref, które są dostępne w trybie 24×7 przez cały tydzień. Jak wiemy, jest on oparty na rozpoznawaniu tablic rejestracyjnych więc jest bardzo łatwy w obsłudze. Daje to bezpieczeństwo w ramach parkingów firmy, banków, stacji, itp.
Oferuje to też automatyczne fakturowanie. System może być również zintegrowany z oprogramowaniem do zarządzania parkingu, który może obsłużyć liczbę dostępnych miejsc parkingowych na strefie. W tym systemie, duże parkingi mogą być zarządzane przez połączenie kilku poszczególnych stref. Wszystkie punkty dostępu są następnie zarządzane centralnie z serwera centralnego.

Zautomatyzowany system parkingu przy lotnisku Balice składa się ze stelaża postojowego i co najmniej jednego podajnika. Parking jest podzielony na wiele miejsc parkingowych. Zautomatyzowane zarządzanie parkingiem pozwala na bezbłędny, szybki odczyt, niepowtarzalną alternatywę dla tradycyjnych środków bezpieczeństwa.