Zdjęcia i fotografia ślubna wykonujmy u najlepszych

Każdy ze swojego ślubu pamięta dwie rzeczy, a mianowicie noc poślubną oraz sesje zdjęciową. Noc poślubną to wszyscy wiedzą dlaczego, ale dlaczego wspomniałem o sesji zdjęciowej? O tym przeczytacie dalej.

Zdjęcia i fotografia ślubna wspaniałą pamiątką

 

Przypomnijcie sobie czas gdy szykowaliście się do ślubu i kolejno załatwialiście związane z tym formalności. Kolejno były to kościół, sala weselna, zakup obrączek, wybór sukni ślubnej oraz garnituru, samochodu jaki nas zawiezie do ołtarza. Każdy przez to przechodził, ale nie wiem jak u was dla mnie największym koszmarem był wybór fotografa, który wykona zdjęcia i fotografia ślubna to jego konik zarazem.

zdjęcia i fotografia ślubnaUwierzcie mi, prawdziwych specjalistów w tej dziedzinie jest niewielu i ile ja się nachodziłem po różnych studiach ile ja się nasłuchałem pseudo fotografów dlaczego to oni są najlepsi, ile obejrzałem różnych portfolio, no głowa mała. Ale to właśnie dzięki portfolio wybrałem swojego fotografa i teraz wiem, że był to dobry wybór. Moje zdjęcia i fotografia ślubna są wręcz idealne, świetnie prezentują się na półce w ramce i nie wstydzę się ich nikomu pokazać, oraz chętnie rozdałem swoim gościom pamiątkowe zdjęcia z uroczystości zaślubin w ramach podziękowania za przybycie na uroczystość. Ktoś mądry pewnie powie, że czym się tak ekscytuje, to tylko zdjęcia i ma rację, ale weźmy pod uwagę, że takie zdjęcia docelowo wykonujemy raz w życiu, więc powinniśmy się postarać by były dla nas jak najlepszą pamiątką na długie lata. W końcu nikt biorąc ślub nie zakłada z góry, że się rozstanie, czego też nikomu się nie życzy, bo ludzie wbrew pozorom potrafią się cieszyć szczęściem innych.